SME OFICIÁLNY
PREDAJCA
DORUČUJEME
AJ V SOBOTU
MÁME TOVAR
SKLADOM
SME NA
FACEBOOKU
( hľadaný výraz )
product
product
product
product

Lamax X10 Taurus

Akčná kamera + čelenka, plavák a náhradné batérie

249 €
info
Máte dopravu zdarma.

Pri tomto produkte je doprava zdarma

Ks
 • Parametre
  • LCD: 2 palce
  • Šošovka: širokouhlá šošovka so záberom 170º
  • Jazyky menu: angličtina. nemčina. čeština. poľština. slovenčina. maďarčina
  • Možnosti rozlíšenia videozáznamu: 4K 30 fps. 2.7K 60 fps. 2.7K 30 fps. Full HD 120 fps. Full HD 60 fps. Full HD 30 fps. HD 240 fps a ďalšie
  • Formát videa: MP4
  • Kodek videa: H.264
  • Možnosti rozlíšenia fotografií: 16 Mpix. 12 Mpix. 8 Mpix. 5 Mpix. 3 Mpix
  • Režimy fotografie a videa: jednotlivé / séria fotografií / samospúšť / časozberné foto / časozberné video / nightphoto (dlhá uzávierka)
  • Konektivita: WiFi. Micro USB 2.0. HDMI. Bluetooth
  • Kapacita batérie: 2 x 1050 mAh
  • Výdrž batérie: Full HD videozáznam 1080p / cca 2x90 minút
  • Čas do plného nabitia: cca 2 hodiny
  • Kompatibilita s operačnými systémami: Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10 / MacOS
  • Rozmery kamery: 63 x 41 x 33 mm (vrátane objektívu)
  • Hmotnosť vr. batérie: 79 g
  • Hmotnosť s puzdrom: 148 g
  • Farba: čierna
 • Popis

  S modelom X10 Taurus vypláva LAMAX do vôd najvyššej triedy akčných kamier. Nielen profesionálni kameramani a adrenalínoví športovci ocenia kvalitu ukážkovo plynulého a prekresleného 4K 30 fps videa. Kompromisy nehľadajte. Taurus je zároveň nabitá funkciami a množstvom príslušenstva vrátane diaľkového ovládača.

  Nahrávanie videa natívneho 4K pri 30 snímkach za sekundu
  V nižších rozlíšeniach je možné dosiahnuť až 240 snímok za sekundu
  Časozberné foto i video
  Sériové foto
  Režim dlhej uzávierky Nightphoto
  Diaľkový bluetooth ovládač
  Uhol záberu 170 stupňov
  Najkvalitnejšie komponenty
  Wi-Fi i Bluetooth pripojenie
  20 kusov príslušenstva vrátane čelenky, ručného plaváka a dvoch batérií
  Vodotesné puzdro do 40 m
  Integrovaný 2" displej s vysokým rozlíšením
  Účinná stabilizacia obrazu EIS

  Ostré a krásne prekreslené videá v rozlíšeniach 4K (30fps), 2.7K (až 60fps), 1080p (až 120fps) a 720p (až 240fps) možno natáčať predovšetkým vďaka osadeniu kvalitnými komponentmi, počnúc 12 megapixelovým CMOS obrazovým snímačom Sony IMX117, chipsetom Ambarella A12 a končiac kvalitnou šošovkou umožňujúcou natáčať videá s uhlom záberu 170 stupňov.

  Akčná kamera bez kopy príslušenstva a užitočných funkcií je polotovar. Práve preto Vám k X10 pribalíme 20 kusov príslušenstva vrátane diaľkového ovládača, plaváka a čelenky pre upevnenie kamery. Využívajte svoj Taurus naplno.

  Dávno preč sú doby, kedy akčné kamery iba "točili". Zástupca najvyššej triedy akčných kamier toho musí vedieť oveľa viac, preto sme našu vlajkovú loď naučili všetko, čo by aj ten najnáročnejší kameraman mohol potrebovať. Účinná stabilizácia pomocou EIS, časozberné foto aj video, nahrávanie v slučke, efektné nočné fotografie vďaka funkcii Nightphoto, diaľkový ovládač alebo napr. Wi-Fi a Bluetooth pripojenie.

  Či už plánujete s X10 Taurus točiť, alebo fotiť, vždy sa odmení úžasne prekreslenými a ostrými výsledkami. Protisvetlo a nevhodné svetelné podmienky tomuto býkovi odpor rozhodne nekladú. Vyrazte s priateľmi do prírody, mesta alebo aquaparku, zapnite kameru a tešte sa z obrazu, ktorý by ešte pred pár rokmi nevykúzlil ani ten najväčší profesionál. Nechcete natáčať, ale fotiť? Fotoaparát nechajte pokojne doma. Taurus dokáže vďaka osadeniu kvalitnou optikou aj senzoru Sony IMX117, vykúzliť krásne fotografie.

  Stabilizácia videa EIS - Kamera je vybavená pokročilou a veľmi účinnou stabilizáciou obrazu EIS. Pri jej aktivácii dochádza k eliminácii väčšiny otrasov a výsledkom je úžasne plynulý profesionálny záznam. Stabilizáciu možno využiť pri natáčaní v režime 1080p 60 fps a 30 fps.

  Diaľkový ovládač - Hlavnou výhodou oproti ovládaniu kamery pomocou WiFi pripojenia a smartfónu je vyššia výdrž batérie a skladnosť drobného ovládača.

  Kvalitný záznam zvuku vo vodotesnom puzdre - Vďaka kvalitnému mikrofónu a nanovo riešenému puzdru, vyhotovuje Taurus jasný a hlasný záznam bez ohľadu na to, či je umiestnený nechránený na statívovom závite, alebo práve vo vodeodolnom kryte.

  WiFi pripojenie a ovládanie pomocou smartfónu - Taurus je vybavený integrovaným WiFi modulom, ktorý umožňuje prepojenie s ľubovoľným mobilným telefónom či tabletom vybaveným operačným systémom iOS alebo Android. Pomocou aplikácie LAMAX CamApp X.X je možné telefón nielen na diaľku nastavovať a ovládať pomocou živého náhľadu, ale tiež sťahovať získané záznamy priamo do pamäte mobilného telefónu pre okamžité zdieľanie s Vašimi priateľmi.

  Timelapse video - Chcete sa pochváliť priateľom spektakulárnym časozberným videom bez nutnosti spájania fotografií vytvorených časozberne? Žiadny problém. Taurus vie spracovať časozberné video priamo v kamere. Nastavenie tiež umožňuje zvolenie vhodného intervalu medzi obstaraním jednotlivých snímok.

  Efektné super-spomalené zábery - Vďaka režimom 720p 240 fps a 1080p 120 fps možno následnou úpravou získať až 8x, respektíve 4x, spomalený plynulý videozáznam

  Maximálna odolnosť - Vďaka kvalitnému vodoodolnému puzdru možno kameru používať aj v podmienkach, kam sa zvyšok elektroniky neodváži ani pozrieť. S kamerou možno bezpečne natáčať aj 40 metrov pod vodnou hladinou.

  Statívový závit - Priamo v tele kamery sa nachádza statívový závit. Umiestnenie kamery na profesionálne vybavenie nikdy nebolo jednoduchšie.

  Vysoká kvalita fotografií - Donedávna malo mnoho akčných kamier problémy s kvalitou fotografií. Ale tomu je koniec. S kamerou X10 Taurus možno zhotovovať plnohodnotné zábery plné detailov.

  Nightphoto - Fotografie nočnej oblohy alebo efektné nočné širokouhlé fotografie s notoricky známymi čiarami svetiel automobilov v meste zahalenom tmou, už nie sú výsadou len drahej optiky. Kamera X10 umožňuje zvolenie režimu dlhej uzávierky. Po umiestnení kamery na statív tak stačí len stlačiť spúšť a prekreslené nočné fotografie sú na svete.

  Quick capture - Pri X10 je možné zapnúť funkciu rýchleho nahrávania, vďaka ktorej neprídete o žiadny dôležitý moment. Kamera automaticky spustí záznam videa ihneď po zapnutí.

  Sériové foto - Stlačením spúšte kamery nasnímate v závislosti od nastavenia až 30 obrázkov počas krátkeho časového úseku.

  Manuálne nastavenie - Profesionál vie, že občas je potreba automatickému nastaveniu obrazu trochu pomôcť. Počas snímania v nevhodnom osvetlení je možné manuálne nastavovať meranie expozície, svetelnosť, ostrosť záznamu, vyváženie bielej a tiež najrôznejšie farebné filtre.

  Slovenské menu - Okrem slovenského manuálu je aj menu kamery kompletne v slovenčine.

  Dve batérie - Každý profesionál si so sebou berie viac ako jednu batériu. Základné balenie tak obsahuje rovno batérie dve. Vďaka tomu je možné natáčať až 180 minút bez nutnosti dobíjania.

  Obsah balenia: 4K akčná kamera LAMAX X10 Taurus, Diaľkový ovládač, Vodotesné puzdro, Ručný plavák, Čelenka, Li-ion batéria 1050 mAh (2x), J mount, Fast Plug-in, Držiak na trúbku, Samolepiaci držiak rovný, Samolepiaci držiak zakrivený, 3-axis Connector (3x), Adaptér na statív, Statívová redukcia, Náhradné 3M podložky (2ks), USB kábel, Náhradné perforované dvierka (nie sú vodotesné), Oceľové lanko, Utierka z mikrovlákna, Používateľský manuál