SME OFICIÁLNY
PREDAJCA
DORUČUJEME
AJ V SOBOTU
MÁME TOVAR
SKLADOM
SME NA
FACEBOOKU
( hľadaný výraz )
product
product
product
product
product

Lamax C3

Autokamera

45 €
 • Parametre
  • Displej: 2.4" HD screen
  • Zorný uhol snímania: 140 stupňov
  • Rozlíšenie videa: FHD 1920 × 1080 (30 fps). HD 1280 × 720 (30 fps). VGA (30 fps)
  • Video formát: AVI
  • Rozlíšenie fotografie: až 12 Mpx
  • Foto formát: JPG
  • Typ pamäte: Micro SDHC až 32 GB
  • Mikrofón / Repro: zabudované
  • Prevádzková vlhkosť: 10% - 50%
  • Prevádzková teplota: -10°C až 50°C
  • USB slot: USB 2.0
  • Napätie: 5.5V 1A
  • Batéria: Li-pol batéria
  • Systémové požiadavky: Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 10. iOS
 • Popis

  Záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD
  Autokamera LAMAX C3 vyhotovuje a ukladá záznamy v interpolovanom Full HD. Vďaka tomu Vám neunikne žiadny detail a v prípade nehody budete mať dostatočný dôkazný materiál pre políciu i poisťovňu.

  Parkovací režim až deň bez nabíjania
  Už nemusíte mať strach nechať Vaše vozidlo zaparkované vonku. Parkovací režim stráži Vaše auto za Vás. Pomocou spojenia s G-senzorom je schopný zaznamenať akýkoľvek náraz a okamžite začne nahrávať. Vďaka úspornému móde je autokamera LAMAX C3 schopná vydržať v parkovacom režime až 24 hodín bez nabíjania. Väčšinu kamier je pritom nutné mať neustále pripojené k napájaniu. Vďaka tomu, že sa počas nahrávania nerozsvieti displej, nie je páchateľ varovaný a znižuje sa tak riziko odcudzenia.

  Jednoduchá inštalácia a ovládanie
  Iste to poznáte. Kúpili ste si užitočného pomocníka, ale každodenná inštalácie či nastavovanie je nepraktické a nepohodlné. Po niekoľkých dňoch používania ho uložíte do šuplíka a už ho nikdy nevytiahnete. C3 disponuje dvomi praktickými držiakmi. Klasickým s prísavkou a nalepovacím s 3M samolepkou. Kameru do nich nacvaknete iba dvomi prstami. Ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne.

  Detekcia pohybu
  Už ste sa niekedy vrátili z nákupu k svojmu automobilu a zistili, že Vám ho niekto pri parkovaní nabúral alebo ho vandali zničili? S tým je teraz koniec. Detekcia pohybu dokáže zaznamenať akýkoľvek pohyb v zábere kamery a zaobstarať záznam aj v dobe Vašej neprítomnosti.

  Displej so slovenským menu
  Súčasťou kamery je aj 2,4" displej s vysokým rozlíšením. V ňom nechýba ani kompletné slovenské menu. Displej možno stlačením jedného tlačidla vypnúť, takže neodvádza pozornosť počas riadenia.

  LED prísvit
  Natáčanie za podmienok so zhoršenou viditeľnosťou umožní LED dióda. Zdokumentovaniu nehody tak nezabráni ani tma alebo šero.

  G-senzor je dnes už neoddeliteľnou súčasťou autokamery. Zaznamenáva smer Vašej jazdy a v prípade nárazu okamžite uzamkne záznam. Vďaka tomu máte dôkazový materiál chránený pred prepísaním alebo vymazaním. Zároveň máte k dispozícii aj čas, kedy k nehode došlo.

  Ovládanie jedným tlačidlom
  Najdôležitejšie funkcie je možné ovládať stlačením jediného tlačidla. Potrebujete si posvietiť LED diódou, zapnúť či vypnúť zvuk alebo parkovací režim, alebo uzamknúť súbor počas nahrávania? Bez otravného prechádzania menu, jediným stlačením zapnete požadovanú funkciu, bez toho, aby ovládanie odvádzalo Vašu pozornosť od riadenia.

  Cyklické natáčanie
  Vďaka časovej slučke sa Vám nahrávanie nezastaví. Automaticky sa totiž začnú prehrávať najstaršie záznamy a budú nahradené novými. Niektoré záznamy si však môžete ponechať, stačí ich uzamknúť. Budú tak chránené proti zmazaniu.

  Kvalitný nočný režim
  Vďaka optike s dobrou svetelnosťou je možné natáčať za zhoršených svetelných podmienok a bez straty kvality videa.

  Ďalšie užitočné funkcie
  LAMAX C3 prekvapí ďalšími užitočnými funkciami, ktoré nie sú v autokamerách bežné. Sériové foto umožní na jedno stlačenie spúšte vytvoriť 5 fotografií. Získate tak atraktívne zábery napríklad objektu v pohybe alebo môžete vyberať ten najvydarenejší. Počas nahrávania je možné vypnúť displej a šetriť tak spotrebu energie. Systém automatického vypnutia potom zabezpečí, že sa kamera po dlhšom čase nečinnosti vypne sama.

  Obsah balenia: Kamera LAMAX C3, Napájací kábel, USB kábel, Držiak na kameru s prísavkou, Nalepovací držiak na kameru s 3M samolepkou, Manuál