SME OFICIÁLNY
PREDAJCA
DORUČUJEME
AJ V SOBOTU
MÁME TOVAR
SKLADOM
SME NA
FACEBOOKU
( hľadaný výraz )
product
product
product
product
product

Lamax C4

Autokamera

69 €
 • Parametre
  • Displej: 2.4“ HD LCD
  • Uhol záberu: 140°
  • Rozlíšenie videa: 1920x1080 30 fps. 1280x720 30 fps
  • Video formát: avi
  • Rozlíšenie fotografie: až 12 Mpx
  • Formát fotografie: jpg
  • Typ pamäte: micro SDHC až 32 GB
  • Konektivita: USB
  • Frekvencia: 50/60 Hz
  • TV výstup: NTSC/PAL
  • Kompatibilita OS: MS Windows. iOS
 • Popis

  Kvalitné záznamy za každého počasia
  V prípade nehody je dôležité mať záznam kvalitný, aby bolo možné ho použiť ako dôkazový materiál. Autokamera LAMAX C4 vyhotovuje a ukladá záznamy v reálnom full HD a vďaka optike s dobrou svetelnosťou sú dostatočne kvalitné aj pri zhoršenej viditeľnosti, napríklad počas dažďa, alebo v noci.

  Jednoduchá inštalácia a prívetivé ovládanie
  Aby malo používanie autokamery význam, je nutné ho využívať neustále. Zložitá manipulácia môže každodenné použitie veľmi znepríjemniť a v konečnom dôsledku od pravidelného používania úplne odradiť. C4 jednoducho zacvaknete do držiaku a pripojíte do napájania. Ovládanie kamery je veľmi intuitívne a zjednodušujú ho veľké tlačidlá.

  GPS voliteľné v samostatnom držiaku
  Náročnejší užívatelia môžu využiť možnosť zakúpenia GPS modulu za 12 EUR, ktorý je súčasťou samostatného držiaku. Vďaka špeciálnemu prehrávaču môžete nielen sledovať smer a trasu Vašej jazdy, ale aj krivky G-senzoru, ktoré zaznamenajú každý Váš pohyb. To pomáha určiť vinníka aj pri neprehľadných nehodách, napríklad pri pomalom prechádzaní kolónou alebo pomôže dokonale zmapovať trasu Vašej jazdy.

  Displej so slovenským menu
  Súčasťou kamery je aj displej s uhlopriečkou 2,4“, ktorý je možné jedným stlačením tlačidla vypnúť. Kamera tak zaznamenáva Vašu jazdu bez toho, aby Vás displej vyrušoval pri šoférovaní. Viac jazyčné menu obsahuje okrem iných jazykov aj slovenčinu.

  Nastavenie kvality videa
  Vďaka funkcii kvalita videa, si môžete nastaviť mieru kompresie jednotlivých záznamov. Tým sa mení aj ich dátová náročnosť a tým pádom aj množstvo záznamov, ktoré sa na kartu zmestia. Vďaka vyššej kompresii môžete nahrať až 8 hodín záznamov.

  Časová slučka
  Autokamera v priebehu jazdy ukladá záznam na pamäťovú kartu v sekvenciách. Dĺžku sekvencie je možné ľubovoľne nastaviť. V prípade, že pamäťovú kartu zaplníte, kamera začne premazávať najstaršie záznamy.

  G-senzor je jednou z najdôležitejších súčastí autokamery. V priebehu jazdy zaznamenáva smer a v prípade nárazu uzamkne aktuálny záznam. Tým zamedzí prípadnému zmazaniu.

  Detekcia pohybu je užitočným pomocníkom, ktorý stráži Váš automobil počas Vašej neprítomnosti. Akonáhle autokamera zaznamená akýkoľvek pohyb v zábere, automaticky spustí nahrávanie a záznam zároveň uzamkne. V prípade nehody pri parkovaní alebo poničení vandalmi máte dôkaz pre políciu a poisťovňu.

  Ovládanie jedným tlačidlom
  K najdôležitejším funkciám autokamery sú priradené jednotlivé tlačidlá. Stlačením jedného tlačidla tak vypnete obrazovku, dosvietite si LED diódou, uzamknete záznam alebo spustíte detekciu pohybu.

  LED dosvietenie
  Nahrávanie za podmienok so zhoršenou viditeľnosťou umožňuje LED dióda. Zdokumentovaniu nehody tak nezabráni ani tma alebo šero.

  Obsah balenia: Kamera LAMAX C4, Napájací kábel, USB kábel, Držiak na kameru, Manuál