SME OFICIÁLNY
PREDAJCA
DORUČUJEME
AJ V SOBOTU
MÁME TOVAR
SKLADOM
SME NA
FACEBOOKU
( hľadaný výraz )
product
product
product
product
product

Lamax C7

Autokamera

85 €
 • Parametre
  • Displej: 2.4" HD displej
  • Zorný uhol snímania: 150 stupňov
  • Rozlíšenie videa: FHD 1920 × 1080 (30 fps). HD 1280 × 720 (60 fps). VGA (30 fps)
  • Video formát: AVI
  • Typ pamäti: Micro SDHC až 32 GB
  • Mikrofón/Repro: zabudované
  • GPS: voliteľne (záznam rýchlosti a súradníc vo videu. zobrazenie v aplikácii Google maps)
  • Frekvencia: 50 Hz / 60 Hz
  • TV výstup: NTSC / PAL
  • USB slot: USB 2.0
  • Napätie: 5.5 V 1A
  • Batéria: Li-pol batéria
  • Systémové požiadavky: Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8
 • Popis

  Záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD
  Všetko dianie na ceste budete mať s kamerou LAMAX C7 zaznamenané vo Full HD 1080p rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. Vysoká kvalita záznamu je vašou zárukou dôkazu v prípade nehody. Na videu, vďaka ostrému zobrazeniu, vyniknú všetky detaily a jednoducho tak rozpoznáte tvár vinníka alebo prečítate ŠPZ jeho vozidla.

  Parkovací mód až 24 hodín bez nabíjania
  Zaparkované vozidlo môžete s kamerou do auta LAMAX C7 ponechať na mieste až 24 hodín bez nabíjania. Po túto dobu bude využívaný parkovací mód a vozidlo tak bude neustále strážené. Ak by sa stalo, že nejaké iné vozidlo do toho vášho narazí alebo ho vandali poničia, automaticky sa spustí kamera a začne sa nahrávať záznam. Pre políciu i poisťovňu tak budete mať k dispozícii dôležité dôkazy. Štandardne je pritom nutné mať kameru neustále pripojenú k napájaniu.

  Jednoduchá a praktická inštalácia
  Pri každodennom používaní je dôležité, aby Vás manipulácia s kamerou neobťažovala. Kameru LAMAX C7 veľmi jednoducho počas niekoľko málo sekúnd nacvaknete do držiaka a pripojíte k napájaniu.

  Časozberné nahrávanie
  Zrýchlené časozberné nahrávanie alebo časozber umožňuje v zrýchlenom móde prehrať vaše záznamy. Kamera vytvorí každú sekundu jeden snímok. Môžete si tak počas jednej minúty prehrať až polhodinový záznam toho, čo sa dialo okolo vozidla pred vašim príchodom. Vďaka zrýchlenému nahrávaniu rozšírite kapacitu pamäťovej karty až tridsaťnásobne. Okrem praktických funkcií ponúka časozberné video i kopu zábavy. Výsledkom budete bezpochybne nadšený.

  GPS možné dostať za pár eur
  Pre náročnejších používateľov je k dispozícii GPS modul, ktorý si môžete ľubovoľne ku kamere do auta LAMAX C7 dokúpiť za cenu 15 eur. Zaistíte tak vašej kamere viac funkcií a budete mať k dispozícii o vašej jazde i viac informácií a rôznych detailov. Investícia do GPS sa vám zaručene oplatí.

  Multijazyčné menu
  Súčasťou kamery je i 2,4" displej s vysokým rozlíšením. Na výber máte z mnohých jazykov. Vďaka tomu sa ovláda jednoducho a intuitívne.

  Časová slučka
  Vďaka časovej slučke sa vám nahrávanie nezastaví. Automaticky sa totiž začnú premazávať najstaršie záznamy a budú nahradené novými. Niektoré záznamy si samozrejme môžete ponechať, stačí ich uzamknúť. Budú tak chránené proti zmazaniu.

  G-Senzor je v autokamere veľmi dôležitý. Trojrozmerne zaznamenáva smer jazdy. Ak dôjde k nehode, automaticky uzamkne aktuálny záznam proti zmazaniu. Vy budete mať k dispozícií i čas, kedy sa nehoda udiala.

  Detekcia pohybu
  Nabúraným autám bez šance dopadnúť vinníka je koniec. Detekcia pohybu dokáže v okolí vášho vozidla rozoznať pohyb a spustí tak nahrávanie záznamu. V prípade nehody môžete mať k dispozícii ŠPZ vozidla, prípadne i vinníkovu tvár.

  Jednoduché a rýchle ovládánie
  Autokamera LAMAX C7 sa vyznačuje jednoduchým ovládaním. Celý rad funkcií môžete zapnúť alebo vypnúť stlačením jediného tlačidla. Zapnutie LCD displeja, zvuku alebo zamknutie videá a ochránenie záznamu proti prepísanie je tak dielom okamihu. Zvyšuje sa tým Vaša bezpečnosť pri manipulácii s autokamerou počas jazdy a môžete sa tak plne venovať riadeniu.

  Kvalitný nočný režim
  Kamera do auta LAMAX C7 je taktiež vybavená kvalitným nočným režimom. Pomocou optiky so skvelou svetelnosťou dochádza k nahrávaniu i za zhoršených svetelných podmienok bez straty kvality videa.

  Funkcia WDR
  Skratka WDR označuje Wide Dynamic Range, teda funkcia pre rovnováhu kontrastu daných záberov. Zvyšuje kvalitu záberu pri svetelne nevyvážených miestach, kde dochádza ku kontrastu svetla s tieňom.

  LED podsvietenie kamery
  Stala sa Vám nehoda za zhoršených svetelných podmienok a potrebujete si ju zdokumentovať? Vďaka LED diódam sa nemusíte obávať tmy alebo šera.

  Obsah balenia: Kamera LAMAX C7, Napájací kábel, USB kábel, Držiak na kameru, Manuál