SME OFICIÁLNY
PREDAJCA
DORUČUJEME
AJ V SOBOTU
MÁME TOVAR
SKLADOM
SME NA
FACEBOOKU
( hľadaný výraz )
-48%
product
product
product
product

Lamax BFit

Fitness náramok

25,90 € s dph 49,90 €
 • Parametre
  • Bluetooth­: v4.0
  • Displej: 0.91" OLED
  • Hmotnosť tela náramku: 9 g
  • Hmotnosť celého náramku: 26 g
  • Rozmery tela náramku: 46 mm x 18.7 mm x 7.9 mm
  • Nabíjanie: USB 5 V / 0.5 A
  • Batéria: 3.7V 75mAh Li-Ion
  • Vodotesnosť: podľa normy IP67 až do 1 metra na 30 minút
 • Popis

  Pravidelný pohyb prospieva zdraviu. Zlepšíte si kondíciu a budete fit. Ak budete mať prehľad o svojej aktivite, pomôže Vám to v udržaní motivácie. Náramok BFit by LAMAX Tech monitoruje Vašu dennú aktivitu a zaznamenáva všetky pokroky, ktoré urobíte.

  Bez obáv aj pod vodu - BFit je viac než len bežný fitness tracker s krokomerom a meraním spálených kalórií či nachodených vzdialeností. Vodotesná úprava zaručuje jeho všestranné použitie a z ruky ho nemusíte dávať dole ani v noci, kedy vyhodnocuje kvalitu Vášho spánku.

  Medzi ďalšie smart funkcie patrí tiež zobrazenie prichádzajúcich správ a hovorov alebo dokonca vyhľadanie vášho telefónu. Bluetooth spárovanie so smartfónom tak využijete nielen pre synchronizáciu dát nazbieraných pri Vašej aktivite.

  Zaradenie k inteligentným hodinkám umocňuje aj veľký dotykový OLED displej, ktorý sa dá aktivovať pohybom zápästia. S elegantným čiernym náramkom je tak BFit ideálny na nosenie aj pri nešportových činnostiach. So štýlovým farebným náramkom, ktorý je súčasťou balenia, sa naopak zmení na odvážny dizajnový doplnok.

  Spoľahlivý fitness tracker - Náramok počíta nachodené kroky, spálené kalórie a celkovú prejdenú vzdialenosť. Všetky tieto údaje o Vašej aktivite prehľadne spracuje a vyhodnotí aplikácia vo Vašom telefóne.

  Vodotesnosť podľa IP67 - BFit je odolný proti vniknutiu vody alebo cudzích predmetov podľa stupňa krytia IP67. Je tak chránený pri ponorení do vody na 30 minút až do hĺbky 1 metra a aj pred vniknutím prachu či drobného piesku.

  Zobrazenie prichádzajúcich správ a hovorov - Náramok spárovaný s telefónom Vás vibráciami upozorní na prichádzajúci hovor, SMS alebo správu z online aplikácií, ako je napríklad Facebook Messenger, Skype, WhatsApp a Twitter.

  Aktivácia displeja pohybom zápästia - Nemáte voľné ruky? Držíte v druhej ruke telefón alebo napríklad tašku? Žiadny problém. Displej náramku je možné aktivovať jednoduchým pohybom zápästia.

  Touch screen displej - Moderný dotykový OLED displej má v tejto kategórii nadpriemernú veľkosť 0,91".

  Vždy presné hodinky - Presný čas a dátum sa automaticky synchronizuje s Vaším telefónom okamžite po pripojení.

  Dva náramky v balení - Elegantný čierny náramok môžete mať aj pri nešportových aktivitách. Dizajnový farebný náramok štýlovo doplní Váš outfit.

  Nočný režim a tiché budenie - S náramkom zaznamenáte a vyhodnotíte kvalitu Vášho spánku. Tichý budík prebudí vibráciami len Vás a nie Vaše okolie.

  Vyhľadanie telefónu a diaľkové ovládanie fotoaparátu - BFit dokáže prezvoniť spárovaný telefón, ktorý práve nemôžete nájsť. Môžete ho použiť aj ako diaľkové ovládanie spúšte fotoaparátu na Vašom spárovanom telefóne.

  Výzva k aktivite - Zaraďte pohyb do svojej dennej rutiny a zlepšite si zdravie. BFit Vás upozorní na dlhšie obdobie bez pohybu a vyzve Vás k aktivite.

  Dlhá výdrž batérie a jednoduché nabíjanie cez USB - Batéria náramku vydrží až 7 dní a jednoducho ju môžete nabiť počas pol hodiny cez Váš počítač, notebook alebo bežnú USB nabíjačku.

  Obsah balenia: Čierny náramok s telom fitness náramku, Dizajnový farebný náramok, Návod na obsluhu, Bezpečnostné informácie