SME OFICIÁLNY
PREDAJCA
DORUČUJEME
AJ V SOBOTU
MÁME TOVAR
SKLADOM
SME NA
FACEBOOKU
( hľadaný výraz )
product
product
10 rokov záruka na motor po registrácii
+ Zadarmo
10 rokov záruka na motor po registrácii

Eta Gratus Max III. 002890061

Kuchynský robot

459 €
 • Parametre
  • Lis na citróny: nie
  • Materiál: kov / plast
  • Strúhanie: áno
  • Sekanie-krájanie: áno
  • Hnetenie: áno
  • Mixovanie: áno
  • Šlahanie: áno
  • Mlynček na mäso: áno
  • Odšťavovanie: nie
  • Displej: nie
  • Objem pracovnej nádoby: 5.5 l
  • Regulácia rýchlosti: áno
  • Pulzný spínač: áno
  • Planetarno mešanje: áno
  • Úložný priestor: nie
  • Farba: biela
  • Príkon: 1200 W
  • Dĺžka prívodného kábla: 1.35 m
 • Popis

  Pri práci v kuchyni sa vždy hodí šikovný pomocník, na ktorý sa môžete kedykoľvek spoľahnúť. A práve takým pomocníkom je aj kuchynský robot ETA Gratus MAX 0028 90061, ktorý si hravo poradí s každou prácou, ktorú mu pripravíte. Vyniká predovšetkým prípravou mletého mäsa, ale dokonale spracuje tiež rôzne druhy ciest, krémov a vytvorí aj nadýchanú šľahačku. Vďaka širokému spektru príslušenstva ho budete môcť využiť pri každodennej práci v kuchyni, ktorú si navyše nevídane uľahčíte.

  Spolu so samotným kuchynským robotom dostanete tiež celú radu šikovného príslušenstva. Hnetací hák skvele poslúži pri príprave tuhých ciest, šľahacia a flexi metla si poradí s krémami či šľahačkou a miešaciu metlu využijete na ostatné druhy ciest. Iste vás poteší aj sklenený mixér s veľkosťou 1,4 l, ktorý vám zmixujeme ovocné smoothies, dresingy alebo lahodné krémové polievky. Vďaka trom rôznym nástavcom na strúhanie, krájanie a strúhanie zase vykúzlite zdravé zeleninové prílohy a šaláty.

  Celokovové prevedenie prístroja zaručuje vysokú odolnosť a umožní vám používať robota pri každodennom varení. Elegantný dizajn prístroja navyše dokonale doplní interiér vašej kuchyne a stane sa jej nepostrádateľnou súčasťou. K dispozícii vám bude hneď 8 rýchlostných stupňov a tiež pulzný spínač pre okamžitý maximálny výkon. Praktická je tiež nerezová misa s objemom 5,5 l vrátane priehľadného krytu s otvorom pre pridávanie surovín počas procesu miešania.

  Špecialista na mletie mäsa
  Robot je tiež skutočným odborníkom na prípravu mletého mäsa. Vďaka vlastnému mlynčeku budete vždy presne vedieť, aké mäso ste pre mletie zvolili a pripravíte tak vždy skvelé jedlá. Navyše môžete voliť medzi štyrmi rôznymi hrubostami mletia a prichystať tak mäso presne podľa vašich predstáv. Ďalšou výhodou pre milovníkov mäsa je možnosť plnenia domácich klobások alebo výroba mäsových šišiek Kebbe. Či už chcete pripraviť domáce buchty, koláče, ovocné koktaily alebo voňavú sekanú, váš nový pomocník sa pred ničím nezastaví!

  Jedinečný výkon pre dokonalé výsledky
  Kuchynský robot ETA Gratus MAX 0028 90061 disponuje silným motorom s výkonom 1200 W, ktorý dokáže udržiavať nastavené otáčky aj pri veľkom zaťažení. Robot tak zvládne dokonale spracovať aj tuhé cesta či rozmixovať tvrdú aj mrazenú zeleninu. Skvele spracované cesto bez hrudiek sľubuje tiež planetárny systém miešania. Tento systém spočíva v krúživých pohyboch metly okolo vlastnej osi a navyše okolo celej misy. Všetky ingrediencie sa tak dokonale premiešajú a vy budete mať to najlepšie cesto, aké si len môžete priať.

  Robot, s ktorým je radosť pracovať!
  Manipulácia s prístrojom je veľmi jednoduchá, rovnako ako výmena jednotlivého príslušenstva. Pri práci s menším množstvom surovín v nádobe je navyše možné prispôsobiť výšku nadstavcov vašim potrebám. Jednotlivé časti možno pohodlne umývať v umývačke riadu, čo vám významne uľahčí prácu a ušetrí drahocenný čas. Bezpečnosť zaisťuje tepelná poistka, ktorá sa aktivuje pri preťažení prístroja, zatiaľ čo protišmykové nôžky sa postarajú o maximálnu stabilitu a zabránia nežiaducemu posúvaniu prístroja pri práci. Kuchynský robot ETA Gratus MAX 0028 90061 vám podá pomocnú ruku kedykoľvek budete potrebovať, a to bez zbytočných rečí. Uľahčite si prácu v kuchyni a pripravte vždy len tie najlepšie jedlá!
  Veľmi výkonný 1200 W motor so stabilizátorom udržuje nastavené otáčky aj pri veľkom zaťažení
  Masívne celokovové prevedenie zaisťuje dlhú životnosť a dobrú stabilitu pri prevádzke
  Planetárny systém miešania pre kvalitnejšie a systematickejšie spracovanie obsahu nádoby
  Plynulá regulácia otáčok pre voliteľnú rýchlosť a intenzitu spracovania surovín
  Funkcia PULSE pre maximálne otáčky
  Možnosť nastavenia optimálnej výšky nástavcov pre prácu s menším množstvom surovín v nádobe
  Inovatívny šľahací nadstavec s predĺženou pracovnou časťou zabezpečuje efektívnejšie premiešanie surovín aj pri stenách misy
  Mlynček na mäso s novou prítlačnou doskou s tesnením zamedzujúce vytekaniu šťavy do vnútorných častí výkyvného ramena robota
  Bezpečnostná tepelná poistka sa aktivuje pri preťažení stroja a tak ochráni motor pred poškodením
  Protišmykové nôžičky zaisťujúce vyššiu stabilitu
  Bezpečnostný systém výkyvného ramena:
  Umožňuje jednoduchú výmenu pracovných nadstavcov
  Obsahuje bezpečnostnú poistku proti nechcenému spusteniu v odklopenej polohe
  Uľahčuje manipuláciu vďaka aretačnej poistke pri odklopenej polohe
  Možnosť umývania jednotlivých nekovových dielcov v umývačke riadu
  Otvor v kryte misy pre ľahké plnenie surovín za chodu
  Veľmi rýchle zostavenie pracovných nadstavcov, jednoduché ovládanie a jednoduchá údržba

  Funkcie: šľahanie, miesenie, hnetenie, mixovanie, strúhanie (krájanie), mletie mäsa, plnenie údenín, tvorba mäsových trubičiek Kebbe, pretlačenie strojových cukroviniek