SME OFICIÁLNY
PREDAJCA
DORUČUJEME
AJ V SOBOTU
MÁME TOVAR
SKLADOM
SME NA
FACEBOOKU
( hľadaný výraz )
Totálny výpredaj len do vypredania zásob
+ Zadarmo
Totálny výpredaj len do vypredania zásob

Lamax Sounder 2

Bezdrôtový bluetooth reproduktor

95,90 €
 • Parametre
  • Parametre reproduktoru 2 × 15 W, Φ 48 mm, 115 Hz – 20 kHz:
  • Batéria Li-Ion 4000 mAh:
  • Doba prehrávania aż 12 hodín (50 %), 6 hodín (80 %):
  • Doba nabíjania 3 hodiny:
  • Funkcie 360° zvuk, Bluetooth, AUX, Micro SD karta, BeatShare®, TWS, BeatBass®, 3D Sound, Handsfree, USB-C:
  • Bezdrôtová technológia Bluetooth 5.0:
  • Vodotesnosť IP67:
  • Rozmery 180 × 75 × 75 mm:
  • Hmotnosť 600 g:
 • Popis

  Nechaj sa pohltiť 360° zvukom
  Nerob kompromisy medzi nadupaným soundem a prenosnosťou – stav na LAMAX Sounder2! Už prvá generácia bola bomba, novinka ti vyrazí dych ešte lepším 360° zvukom, vyššou hlasitosťou a skvelou výdržou. Hudobný diktát zvládne do okolia posielať hneď 12 hodín a s vysokou odolnosťou IP67 to môžeš roztočiť v dažďovom pralese aj vo svojom hoode. Bluetooth 5.0 sa každopádne postará, že hudba pôjde bez výpadkov a v topovej kvalite, si ready?

  Šéfuj hudobnému svetu
  S LAMAX Sounder2 máš vždy na výber. Chceš poriadnu porciu basov? Zapni super bass a rozvibruj okolie. Alebo by si radšej maximálne priestorový zvuk, čo ťa vtiahne do počúvania? Tak skús vychytaný 3D sound. Nech sa rozhodneš akokoľvek, kvalitu ti do uší pošlú dva meniče s celkovým výkonom 30 W. S funkciou True Wireless Stereo navyše môžete pripojiť ešte jeden LAMAX reproduktor a celú párty zdvojnásobiť.

  Parťák na každú výpravu
  Kam vyrážaš ty, ide aj Sounder2. Chystáš sa s partou na vodu alebo na hory? S vysokou vodotesnosťou žiaden problém Reproduktor vydrží kontakt so snehom, prach aj striekance. Mieriš do divočiny? Drsnejšie zaobchádzanie mu nevadí. Pokojne ho hoď do báglu alebo odnes na praktickej šnúre. Veľká baterka ti umožní prechádzať jednu pecku za druhou celých 12 hodín - čo za tú dobu stihneš, je len na tebe.

  Pripojiť sa je easy
  LAMAX Sounder2 ti prehrá naproste čokoľvek. Pripoj sa na vzdialenosť až 18 metrov s Bluetooth 5.0 a uži si bezdrôtovú slobodu – bez výpadkov a v najlepšej kvalite. Možností máš ale omnoho viac. 3,5 mm jack je istota, ktorú pichneš skoro kamkoľvek. Svoj playlist môžeš ale mať aj na microSD karte. Maximálnu univerzálnosť sme nechali aj pri nabíjaní – s obojstranným USB-C už sa nemusíš sústrediť, jak kábel zapojiť.

  360° zvuk
  Sounder2 hrá rovnomerne a nahlas do všetkých strán. S celkovým výkonom 30 W je úplne jedno, kam ho v miestnosti postavíš.
  Dva hudobné režimy
  K niektorým žánrom sa hodia poriadne hĺbky. S režimom super bass ich zosilníš jedným tlačidlom. Alebo chceš ešte viac priestorový zvuk? Vyskúšaj 3D sound a nech sa obklopiť svojou hudbou.
  12 hodín počúvania
  Kvalitná baterka s veľkou kapacitou 4000 mAh zaistí až 12 hodinový hudobný maratón. Nabitie na 100 % zaberie necelé 3 hodiny a postará sa oň praktické USB-C.
  True wireless stereo a Beatshare®
  Pripoj bezdrôtovo druhý reproduktor s technológiou BeatShare® a zdvojnásob výkon svojej zostavy. Okrem ďalšieho Sounder2 môžeš funkciu využiť aj s modelmi Sounder2 Mini, Sounder2 Max, Storm1 a Sentinel2.
  Beatbass® zvuk
  Bohatý a vyrovnaný prednes, vďaka ktorému si vychutnáš svoj playlist v plnej kvalite? Presne to ti naservíruje naša technológia BeatBass®
  Vodotesnosť podľa IP67
  Neboj sa vyraziť za dobrodružstvom. Vďaka certifikácii IP67 si reproduktor poradí so striekajúcou vodou, snehom aj prachom.
  Bluetooth 5.0
  Najnovší Bluetooth 5.0 ti dovolí hrať na vzdialenosť až 18 metrov. Využi to a daj si svoju hudbu bezdrôtovo.
  Široká konektivita
  Pripoj sa tak, ako práve potrebuješ. Spoľahni sa na klasický 3,5 mm jack alebo do reproduktoru zastrč microSD kartu. AUX kábel ti pošleme v balení.
  Jednoduchá prenosnosť
  Sounder2 má rozmery 180 × 75 × 75 mm a váži 600 gramov. Tieto parametre a odolná konštrukcia z neho robia ideálneho partnera na cesty.
  Mikrofón pre handsfree
  Volaj s voľnými rukami. LAMAX Sounder2 pomôže pri konferenčnom hovore alebo kdekoľvek, kde nechceš držať telefón pri uchu. Po aktivácii hlasového asistenta môžeš príkazy veliť cez mikrofón v reproduktore.

 • Obsah balenia

  Reproduktor
  Nabíjací USB kábel
  3.5 mm audio kábel
  Manuál