SME OFICIÁLNY
PREDAJCA
DORUČUJEME
AJ V SOBOTU
MÁME TOVAR
SKLADOM
SME NA
FACEBOOKU
( hľadaný výraz )
product

Kärcher S 650 Plus

Mechanická zametacia metla

149 €
info
Máte dopravu zdarma.

Pri tomto produkte je doprava zdarma

Ks
 • Parametre
  • Pracovná šírka s bočnou metlou (mm): 650
  • Max. plošný výkon (m²/h): 1800
  • Hmotnosť, pohotovostná (kg): 9.87
  • Nádoba na nečistoty (l): 16
  • Odporúča sa od plochy: 40
  • Kliešte: 1 kus
 • Popis

  Päťkrát rýchlejšie ako metlou: Pohodlný zametací stroj S 650, ktorý šetrí váš chrbát, to umožní. Pevný a voči korózii odolný zametací stroj dosahuje so svojím silným zametacím valcom a svojimi dvomi bočnými metlami zametaciu šírku 650 mm. Oplatí sa už od plochy 40 m². Nečistoty dopravuje priamo do nádoby s objemom 16 l a presviedča vynikajúcimi výsledkami čistenia. Navyše je S 650 Plus vybavený kliešťami, ktoré je možné pohodlne upevniť na madle. Takto je možné znečistenie z okrajov ciest, záhonov a kríkov pozbierať hygienicky a bez zohýbania. Tento robustný zametací stroj sa jednoducho manévruje a je maximálne obratný. Extra dlhé štetiny bočných metiel zabezpečujú dôkladnú čistotu až po okraj. Madlo s dvomi výškovými polohami s termorukoväťou sa dá optimálne prispôsobiť telesnej veľkosti používateľa a v prípade potreby sa môže kompletne sklopiť – pre úsporné odkladanie vo vertikálnej polohe. Nádoba na nečistoty sa jednoducho vyberá a bez kontaktu so špinou sa dá jednoducho odstaviť a vyprázdniť.
  Kliešte s úchytom na držadle na posúvanie - Odpad z okrajov ciest, kríkov a záhonov sa dá zbierať hygienicky a bez zohýbania.
  Nastaviteľné držadlo na posúvanie s komfortnou rukoväťou - S tepelným opláštením (S 650) a prestavovaním výšky (1 vysunutie, 2 polohy sklonu). Pre zametanie nenamáhajúce chrbát.
  Samostojaca nádoba na nečistoty - Nádoba na nečistoty sa dá jednoducho vybrať a je konštruovaná tak, aby sa dala bezpečne odstaviť na iné miesto.
  Pohodlné držadlo - Preprava zametacieho stroja je jednoduchá.
  Výbava: Ergonomické držadlo na posúvanie, Posuvné držadlo s 2 nastaveniami výšky, Odkladacia poloha, Samostojaca nádoba na nečistoty, Počet bočných metiel, 2